Uitslag 2019

NaamCaptainCategorieTijd
1UniekB. Baardsesnelheid1:40:00
2AquapramaJ. van Schuppensnelheid2:00:32
3StenhuismaatjesJ. BrouwerSnelheid2:09:00
4Legale BeppiesM. v.d. Schildensnelheid2:12:21x
5’t MolmmegoedjeJp. Korenwindersnelheid2:28:05
6Union JuniorR. van Leeuwensnelheid2:31:07
7De BarrelK. Bussnelheid2:37:19
8AllegaertjeA. Barendsensnelheid2:40:06
9DIPH. v.d. Meersnelheid2:45:50
10De Witte van LeeuwensT. van Leeuwensnelheid2:50:57
11Kees BonkezakM. Maarsesnelheid3:24:15
12De Kleine BrugW. Heerensnelheid3:51:30x
Team HatseflatsR. WintersSnelheid0:00:00geen stempelkaart ontvangen
NaamCaptainCategorieTijd
1PraamangelsFl.Molemadames2:27:15
2VedettesC. Kooijdames2:29:40
3De TollemetuitenS. Kramerdames2:35:03
4De Witte WievenM. den Hartogdames2:45:40
5KurkdroogS. Pennedames2:52:40
6Meiden van StaalY. ten Hoevedames2:56:48
710 PKM. Pauwdames3:04:11
8Eén pot natI. van Arkeldames3:06:08
9OversharingM.DolDames3:16:36x
10Late BloomersK.Ter HorstDames3:21:29x
11De zwervende PraamE.luytendames3:30:59x
12’t TietenblikN. Droogdames3:32:42x
13’t KnibbelspulGijs Braatdames3:50:15x
14UndateablesK.Vermeulendames3:57:15x
15de dames van adjeDhr Hoogervorstdames3:58:30x
#Watisjouwnummer?Sabina Terlouwdames0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Dames van PlezierS.Rodenburgdames0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Badgirls (have more fun)W. Hoogenboomdames0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De Meides Van…N. v.d. MeerDames0:00:00geen stempelkaart ontvangen
BubbelsA. Fijndames0:00:00geen stempelkaart ontvangen
NaamCaptainCategorieTijd
1Gang is AllusJ. Knobboutbokken2:41:29
2RentapraamM. Kestingbokken2:47:40
3Aaltje BaggerA. Hollanderbokken3:13:56
4De Lillike DraeckA. Rijkmansbokken3:14:59
5TuuteblikH. StrampelBokken3:15:02x
6EPPPJ. Bosbokken3:19:35
7Boerrito’sJ. Bastianbokken3:19:54x
8WrakhoutB. Zwartbokken3:20:44
9Kantje BoordM. Meilandbokken3:21:22x
10De BierbaronW. van Leeuwenbokken3:21:54
11De PoddeworstenD. Keessenbokken3:22:23x
12Team Polder PowerR. Noordhoekbokken3:23:06x
13ABRACAHADIBAH. Boerbokken3:23:19x
14De TurftrekkersB. Beenbokken3:26:30x
15VitanicS. Kosterbokken3:27:00x
16De KloothommelsH.J. van Leeuwenbokken3:30:25x
17Kees K en de GotmajoorW. Groenbokken3:35:35x
18De VreemdgaandersP. Moolhuysenbokken3:36:55x
19Net op tijdMark de Jongbokken3:39:13x
20De Wijzen uit ’t OostenR. Maarsebokken3:40:10x
21De Vreeselijke VreekensE. Vreekenbokken3:41:12x
22Blick Black & BjoetifoelM. Offermanbokken3:44:07x
23De PoelbanditsA. v.d. Hoornbokken3:44:33x
24‘T SweentjeM. Pietbokken3:46:37x
New Kids on the BokR. Volkersbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
TitanicJ. v.d. Jagtbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Mooie Mannen B.V.Max Heemskerkbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De Achterste ZaalH. FrelingBokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Aangeschoten WildB. Straathofbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
BovenlandenG. Nooterbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De BuertskippersR.J. PannekoekBokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
CHicks before DicksK.Maarsebokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
The UnsinkablesJoost van der Laanbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De BarreltjesF. de Vriesbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Frau SchöderbuckA. Verduynbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De Gemiste KansR. OnclinBokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De MeubeltjesJ. van der Schildenbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
RaketjesS. Trompbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Alleen maar gezeikMaarten Eveleensbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Ouwe bokSem koperbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Pr-ôôstJ. van der BanBokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Rode Lantaarns IIM. Könstbokken0:00:00geen stempelkaart ontvangen
NaamCaptainCategorieTijd
1La Banane RougeT. EveleensRecreanten2:31:02
2Dirrekies GaatjeJ. ArendseRecreanten2:35:58
3KetelbinkiesA. van GoolRecreanten3:02:42
4De DriftersA.vd. DriftRecreanten3:02:59x
5After-DorstH.SpaarganrenRecreanten3:03:19
6Ast maar drijftK. JanssensRecreanten3:04:12x
7Team WaterpasD. BoumanRecreanten3:04:57
8De GalliersG. vd KnaapRecreanten3:05:26x
9Sweetisch Penta MafiaJ. EngelRecreanten3:05:29x
10De Dubbele BojumR. VermeulenRecreanten3:06:02
11PoeltoetersJ. Zandstrarecreanten3:08:39
12De PrutpraamM. van VurenRecreanten3:10:28x
13ApramejaA. LeegwaterRecreanten3:13:48
14De Natte SnorretjesL. PeetoomRecreanten3:14:09x
15Simpel ZatP. VreekenRecreanten3:15:16
16Kung Fu Penta’sM. TasRecreanten3:15:24x
17Het Witte HekA. CeelenRecreanten3:16:10x
18Eendje kan geen kwaadR.BaarsRecreanten3:17:18x
19De Zwarte RuiterD. StevensRecreanten3:19:14x
20Beun & Kleun B.V.E. KramerRecreanten3:20:53x
21Ome DirkV. JongkindRecreanten3:21:19x
22Zeeuws (M)ijsjeJ. WeijRecreanten3:22:22x
23De Tur-bootjesP. DijkstraRecreanten3:24:20x
24All StarsG.J. MeijerRecreanten3:25:26x
25MozesK. AlderdenRecreanten3:31:12x
26The WaterrangersLeo MoolhuuijsenRecreanten3:31:20x
27Mixed team van ’t EndK. KramerRecreanten3:32:38x
28RamcoRemco WieseRecreanten3:32:42x
29’t WitjeW. van TolRecreanten3:33:20x
30Nee, jij vaart lekker!F. JanssensRecreanten3:33:40x
31’t SchipK. van ’t SchipRecreanten3:33:49x
32De Harde BezemsP. de VriesRecreanten3:34:01x
33Team VissersvreugdJan VisserRecreanten3:34:30x
34PitspoezenB.VisserRecreanten3:34:42x
35De VlijtbuitersR. de VriesRecreanten3:35:01x
36Tot dat ’t ZinktD. LanserRecreanten3:35:10x
37Rondje OmwegM. HartingRecreanten3:35:18x
38De LinkeballersR. Pouwrecreanten3:36:26x
39Peditum PramosRuben RaadscheldersRecreanten3:36:29x
40De stoere boereDennis SpaargarenRecreanten3:36:44x
41De d’Weillers 2.0Joyce de WeilleRecreanten3:36:52x
42Op eigen HoutjeCorné SelserRecreanten3:36:52x
43Alle Bochten RechtdoorP. LenzenRecreanten3:37:05x
44De Kale ZakF. RinkelRecreanten3:37:38x
45The BeachbikkelsR. VismansRecreanten3:38:24x
46De Gouwe RokkenM. VermeulenRecreanten3:39:18x
47De BaggerbanjersJ. BosmanRecreanten3:39:25x
48Tied ZatI. BlauwhoffRecreanten3:41:10x
49MentAalsmeerroderik petersRecreanten3:41:20x
50Team Good LifeM. WiesenerRecreanten3:42:08x
51Team HoutopSteven PikeRecreanten3:42:44x
52Van Begin tot ’t EndJ.J. EveleensRecreanten3:43:05x
53Team 188R. TasRecreanten3:44:09x
54Tik ‘m aanD. AlderdenRecreanten3:44:25x
55Dattifloat-teamR. Mäkelrecreanten3:44:38x
56Ons PraemM. de VriesRecreanten3:44:47x
57Optimale AchterblijversS. KooijRecreanten3:45:08x
58Blood Sweat & BeersC. AlderdenRecreanten3:45:16x
59De WelvaartsbuikjesJim van wieringenRecreanten3:46:16x
De Drijvende Diva’sL. de WildeRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De Rode SchoentjesR.J. Wintersrecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Willy Dobbe PlantsoenN.KuipersRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Op de ValreepA. van BostelenRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Gemengd DouchenJ. JongkindRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Historische Tuin 2J.W. WegmanRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De AquaholicsJeffrey van der LindenRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Het D(r)onkere EndE. van den BeitelRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Bootje importArnoRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Team Vol GasR. Schreursrecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De 6ProvincienS.Posrecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De FarregattersB. de VriesRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Von PentaB. van BaalRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
HengstenbalM.vd HautenRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
New Kids on the PraemL. BuijsRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Bejaardenclub ‘de Anjers’O. HoutkampRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
RukbunkerT. OttoRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Bledje 015D.PenhaRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Winter WonderpraamJ.vd VeldenRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Duikbootvereniging De Gladde snorretjesJ. MaarsenRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Prins AlbertBram HoogenboomRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Black PearlM. BraakmanRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
StoppiesBastiaan SpaargarenRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
PinoM.L. VerbruggenRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Heavy DreamersC. SpringintveldRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Piet Keuregies PreemR.PetersRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
The FoxR.v. AalstRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Team SteurP. SteurRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
De KornuitenJ. EngelRecreanten0:00:00geen stempelkaart ontvangen
Logo SPIE

Blijf op de hoogte!

Regelmatig informeren wij jou over de Pramenrace.

You have Successfully Subscribed!

Share This